O nas
 


 

   Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą Firmę - Zakład Robót i Usług Specjalistycznych "ZRUS" z Dąbrowy Górniczej. Zakład powstał w 1990 r., a w kwietniu 1995r. został przekształcony w spółkę prawa handlowego. W tym też roku uruchomiliśmy Hurtownię Elektrotechniczną i Zakład Prefabrykacji. Zaowocowało to zmianami organizacyjnymi, poszerzeniem gamy oferowanych usług i poprawą ich jakości. Od początku istnienia firmy, jej profil związany jest głównie z branżą elektryczną zarówno w zakresie wykonawstwa robót iak i sprzedaży towarów. Nadrzędnym celem Firmy jest dostarczanie na rynek wysokiej jakości usług elektromontażowych oraz produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb zamawiających.
Od sierpnia 2002 r. posiadamy  Certyfikat ISO 9001 : 2000, a od 2000 r. jesteśmy Firmą FAIR PLAY.
   Ważny człon naszego zakładu stanowi wspomniana wcześniej Hurtownia Elektrotechniczna. W ofercie Hurtowni znajduje się szeroka gama sprzętu oświetleniowego i elektroinstalacyjnego produkcji krajowej oraz z importu, pozwalająca zaspokoić potrzeby inwestorów jak również oryginalne zapotrzebowania klientów indywidualnych. Hurtowni podlega także Zakład Prefabrykacji, w którym projektowane i wytwarzane są rozdzielnie n.n. i ś.n. w oparciu o technologię firmy HENSEL, wyposażone w aparaturę modułową firm: ABB, SCHRACK, FAEL, OBO, BETTERMMAN, DEHN, WAGO, Moeller.


   Do realizacji robót, ich przygotowania i nadzoru firma zatrudnia pracowników posiadajacych wysokie kwalifikacje zawodowe oraz wymagane uprawnienia budowlane i elektryczne. Pracownicy podlegaja ciągłemu szkoleniu i udoskonalaniu swoich umiejętności zawodowych w ramach działalności Firmy.


   Więcej informacji znajdą Państwo na naszych stronach, do odwiezin których serdecznie Państwa zapraszamy.

Zarząd Firmy

   Dokładne dane teleadresowe Firmy ZRUS znajdują się na stronie  "Kontakt"


Początek strony

for ZRUS - © (2002) Copyright by IC-Anrex   II/2020  D.G. Poland (REM)

Zobacz Certyfikat Zobacz FAIR PLAY